top of page

HAKKIMIZDA

Lezzetli, Sağlıklı & Kaliteli

Ülkemizin birçok farklı şehrinde, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren öncü şirketlerde, hastaneler, sağlık merkezleri, üniversiteler, öğrenci yurtları gibi sürekliliğin esas olduğu birçok farklı noktada binlerce kişiye taze, leziz ve besleyici yemek hizmet veren ARPAR Catering, ayrıca tüm özel gün, davet ve etkinliklerinizde en lezzetli ve şık sofralarıyla sizlerle.

Türk ve dünya yemeklerinden oluşan zengin menüleri, kaliteli ham madde, yüksek hijyen hassasiyeti, deneyimli aşçı ve mutfak personeli ile çeyrek asırdan uzun bir süredir faaliyetlerini sürdüren ARPAR Catering; menü planlama ve sunum, yerinde yemek pişirme, taşıma yemek hizmeti ve özel organizasyonlar denince, akla gelen ilk catering markası olmayı sürdürmektedir.

Catering Hizmeti

Günlük kalori ihtiyacına yönelik özel olarak planlanan yemek hizmetlerini; yenilikçi, dinamik ve hızlı çözüm üreten deneyimli personeli ve ileri teknolojilerin kullanıldığı mutfaklarda hazırlayan ARPAR Catering kaliteyi uygun fiyata sunmaktadır. Yemek sanayiinde fark yaratan uygulamalarla hizmet götürdüğü her noktada müşteri memnuniyetini odağına alan ARPAR Catering; ISO 9001:2015 Kalite Sistem Sertifikası, ISO 22000:2005 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 45001: 2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 14001:2015 Çevre Yönetimi Sistemi Sertifikası, ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Sertifikasına sahiptir.

Yüksek standartlar doğrultusunda hizmet veren ARPAR Catering, tesislerinde üretilen lezzetli yemekleri “taşıma” yöntemiyle müşterilerine ulaştırmanın yanı sıra, “uydu mutfak” kurulumu ile yerinde üretim yaparak özel dizayn edilen yemekhanelerde servis edebilmektedir.

ARPAR Catering bugün Bursa Demirci’de 2 bin metrekare kapalı alanda kurulu, günlük 20 bin kişi kapasiteli tesisin yanı sıra Yalova’da 5 bin kişi ve Mersin’de 20 bin kişi kapasiteli tesislerinde de yemek üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

ARPAR Catering misafirleriniz ve personeliniz için lezzetli, sağlıklı ve kaliteli yemek seçenekleri ile bundan sonra da hizmetinizde olmaya devam edecektir.

DİĞER MARKALARIMIZ

reyaş logo.png
bottom of page